O nas

Firma EFEKT STUDIO Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Od początku nasza działalność związana była z poligrafią oraz produkcją reklam.

Dzięki konsekwentnym inwestycjom rozszerzaliśmy park maszyn o urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie drukarskie.

Obecnie posiadamy własną drukarnie wielkoformatowa, cyfrową, profesjonalne studio graficzne, zaplecze pod produkcję reklam wielkoformatowych, systemy introligatorskie przy produkcji cyfrowej. Oczywiście sam sprzęt to nie wszystko. Każdy pracownik jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzieki takim możliwościom każda realizacja zlecenie oferowana jest terminowo z zachowaniem najwyższej jakości produkcji.

Stworzyliśmy firmę, która mimo niedługiej historii na rynku ma już ugruntowaną pozycję lidera w branży reklamowej. Dzięki dynamice rozwoju jest pozytywnie kojarzona przez stale poszerzające się grono klientów.

Nasze usługi

  • 1.Projektowanie graficzne
    Projektowanie graficzne jest nieodłącznym elementem pracy drukarni. Odpowiednio dobrana kolorystyka, ciekawa kompozycja tekstu oraz grafiki. Całość zaprojektowana według aktualnych standardów. Nasza oferta wykonania projektu graficznego do druku materiałów poligraficznych uwzględnia indywidualne potrzeby naszych klientów.
  • 2.Drukarnia
    Drukujemy na profesjonalnych ploterach  i maszynach firm Roland i Konica Monolta z wykorzystaniem najlepszego na świecie niemieckiego solventu Marabu, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość druku.
  • 3.Produkcja i montaż
    Wykonujemy indywidualne zamówienia klientów na konstrukcje pod szyldy i reklamy. Wielkie gabaryty i prace na wysokościach nie stanowią dla nas problemu. Wszystkie reklamy mogą zostać zamontowane przez nasz zespół.